CONGREESS INVITE
Saygıdeğer Bilim İnsanları

29 Ekim - 01 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz INCES Eğitimde Araştırma ve Uygulama Kongresinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Kongremizin amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında iş birliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır.

Kongremiz Selçuk Üniversitesi, Alanya HEP Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi ve Alanya Belediyesi iş birliği ile Alanya'da gerçekleştirilecektir. Kongremiz akademik teşvik ve doçentlik başvuru kriterlerini sağlamaktadır.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri, e-kitap olarak kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri ise isteğe bağlı olarak tam metinlerin basıldığı kongre bildiri kitabında ya da editörlü e-kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

INCES Eğitimde Araştırma ve Uygulama Kongresinde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Saygılarımızla.
Kongre Düzenleme Kurulu

CONGRESS DATE

19 - 22 April 2020

CONGRESS VENNUE

HaydarPasha Palace

MAIL ADRESS

info@incescongress.com